SETON A.S., İngiltere'nin enerji optimizasyonu ve kontrolü konusunda uzman firması RDM ile mümessillik anlaşması imzaladı.

Image

SETON A.S., Ingiltere'nin enerji optimizasyonu ve kontrolü konusunda uzman firmasi RDM ile mümessillik anlaşması imzaladı. Chillventa Fuarında imzalanan anlaşmaya göre, SETON A.S, RDM firmasının, merkezi/süpermarket soğutma sistemleri, havalandırma, ısıtma, kontrol ve enerji tasarruf, ürün grubunu Türkiye'de temsil edecek.

1 Aralik 2010 tarihinde faaliyetine başlayan SETON A.S.'nin Genel Müdürü Oktay Özatay kendi alaninda dünya lideri olan ve teknolojisi yüksek ürünler ile sektöre yön veren RDM firması ile mümessillik anlaşması imzalamaktan son derece mutluluk duydugunu belirterek, enerji ve zaman tasarrufunda büyük kazançlar saglayan RDM ürünlerinin, çok kisa zaman içerisinde sektör tarafindan kabul görecegi konusunda hiçbir kuskusunun olmadigini söyledi.

RDM Firması Yönetim Kurulu Başkanı, Andrew CHANDLER ise Türkiye'nin soğutma ve bina otomasyonu konusunda çok önemli ve hızlı büyüyen bir pazar olduğunu, potansiyeli yüksek olan bu pazarda, sektörün kendini kanıtlamış ve bilinen isimleri ile temsil edilmekten son derece memnun olduğunu söyleyerek SETON A.S ile işbirliklerinin uzun yıllar devam edeceğine olan inancını belirtti.