AKO, SETON A.S. ile Mümessillik Anlaşması İmzaladı

Image

Endüstriyel ve ticari sogutma tesislerinin regülasyon ve integral kontrolü alaninda faaliyet gösteren Ispanyol Sirketi AKO, 2011 Aralik ayinda, Türkiye'de endüstriyel ve ticari sogutma sektöründe genis bir ürün ve servis saglayan SETON Makina Sanayi A.S. ile mümessillik sözlesmesi imzaladi. AKO Firmasi; SETON A.S. ile yaptigi bu isbirligi ile, endüstriyel ve ticari sogutma alanindaki çözümlerini Türkiye pazarina sunmayi hedefliyor.

Sözlesme, her iki sirketin de pazar potansiyelini artirarak, AKO firmasinin AKOSYS çözümleri ve SETON A.S. bilgi birikimi ile endüstriyel ve ticari sogutma sektörünün regülasyon ve kontrol ihtiyaçlarini, hizli ve esnek bir sekilde karsilamayi amaçliyor.

SETON A.S. ile mümessillik sözlesmesi, AKO'nun merkez ofisinde, Ispanya'da imzalandi. Iki sirket arasinda isleyisin bir an evvel baslayabilmesi adina, ürün teknik egitimi ve pazarlama faaliyetlerinin planlamasi (kataloglar, uygulama esaslari ve ürün veri tablolari, ekipman numuneleri) hizla tamamlandi.

SETON A.S. firmasinin Türkiye pazarina sundugu kapsamli AKOSYS çözümleri, AKOCONTROL Darwin sicaklik ve nem kontrolörleri, kullanici güvenligini saglayan ve yillik % 2.2'lik gaz kaybindan tasarrufu garanti eden, yeni CAMGas gaz kaçagi dedektörü, her uygulama türü için geçerli olan, tam kapsamli CAMRegis sicaklik veri toplayicilari, elektrik kesintilerinde 10 saatlik acil operasyon süresi ile birlikte CAMAlarm (mahsur kalmis personel alarmi dahil), dahili manyeto-termik devre kesici korumalari sayesinde sicakligin etkin ve güvenli bir sekilde kontrolünü saglayan PROPlus electronik panel ve son olarak mahsur kalmis personel alarmi dahil, gaz kaçagi alarmini ayni cihazda bulusturan, soguk odalar için COMBIGas kapsamli sisteminden olusan genis bir ürün yelpazesine sahiptir.

AKO'nun, AKOSYS çözümleri, her ülkenin yasal ve düzenleyici yükümlülüklerine uyan, yüksek elektriksel güvenlik standartlari ve tam otomatik ölçüm&kalibrasyon sistemi ile müsteri memnuniyetini artirmak ve beklentilerini tam anlamiyla karsilamak için verimli, ekolojik ve güvenli tesisler temin eder.

SETON A.S. ile imzalanan bu anlasma ile AKO, gerek Meksika ve Portekiz gibi ülkelerdeki kendi subeleri gerekse, SETON A.S. gibi kendi ülkelerinde öncü olan firmalarla yaptigi ticari anlasmalar ile, uluslararasi pazarda büyüme stratejisini devam ettirmekle birlikte, varligini, gücünü ve etkinligini 80'den fazla ülkede göstermektedir.